Ford Otosan'dan 4 firmaya daha sertifika

Ford Otosan, "Tavsiyeli Edilen Üstyapıcı" olmaya hak kazanan 4 firmaya sertifika verdi.

Ford Otosan kriterlerini yerine getirerek "Tavsiyeli Üstyapıcı" olmaya hak kazanan 4 firmayla birlikte Ford Otosan'ın 8 olan Tavsiyeli Üstyapıcı sayısı 12'ye yükseldi. Bu firmalar, Baksan, Efe Endüstri, Güneri Makine, Hidrokon, Hidromak, İmerLt, Karba, Katmerciler, Meiller, Otokar, Özünlü, Tırsan oldu.
Ford Otosan açıklamasına göre, Toplantıda ayrıca 6 firmaya da, aracın müşteriye teslimatından 48 saat önce kontrollerini yapma ve ortaya çıkabilecek problemleri gidermeleri amacıyla PDI yetkisi verildi. Arslan Damper, Ecofrigo, Kartallar Damper, Nett Makine, Nt Mikser ve Özdoğu Damper, teslim öncesi bakımda yetkili firmalar olarak açıklandı.

Ford Otosan'dan satış, pazarlama, satış sonrası, üretim, ürün geliştirme ve özel araç ekiplerinin katıldığı toplantıyı treyler, damper, mikser, beton pompası, kapalı kasa, açık kasa, akaryakıt tankeri, silobas, itfaiye, çöp kamyonu ve diğer özel üstyapı imalatı gerçekleştiren 30 üstyapıcı firmadan 66 temsilci izledi.

Ford Otosan Kamyon Satış, Pazarlama ve Satış Sonrası Operasyonları Müdürü Emrah Duman, onaylı üstyapıcı süreci ile üstyapıcıların kalitesinin üst seviyeye taşınmasını ve dolayısıyla müşterilere daha kaliteli araçların ulaşmasının garanti altına alınmasını amaçladıklarını bildirdi.