İhracat Yapımız


ÖZ DOĞU DAMPER & DORSE olarak Türkiye’de sunduğumuz kaliteyi büyük bir disiplin ve titizlik ile uluslararası standartlara uygun olarak Dünya tüketicilerine de sunmaktayız. Firmamız 1980 yılında kurulmuş ve faaliyet alanında üretime başlamıştır. Üretime sırasıyla Malatya Özsan Sanayi ‘nde başlamış, üretimini ve hedeflerini büyüterek 2. Organize Sanayinde üretimine devam etmiştir. 2003 ten günümüze yaptığı önemli ihracatlarla çeşitli kurumlardan sertifikalar almış ve satış ağına yurt dışı piyasasını da eklemiştir.

Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine daha kaliteli araç üstü ekipman sunmak için Malatya 2.Organize Sanayi mevkiinde bulunan fabrikamız daha modern makinalarla güncellenmiştir. Araç üstü ekipman ihracatında kapasitemiz yıllık 500 adet civarındadır. Ağırlıklı olarak Avrupa Ülkelerine ve Rusya'ya yönelik ihracat yapmaktadır. Firmamız ihracatını başta İngiltere, Finlandiya, Hollanda , Rusya , Ukrayna, Litvanya, Almanya, Yunanistan, Polanya, gibi ülkelere yapmaktadır

İhracatımız ile ilgili her türlü bilgi ve distribütörlük talepleriniz için export@ozdogudamper.com.tr ‘ye mail atarak veya "İletişim" kısmındaki iletişim formumuzu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.